Гостинна садиба “Щаслива оселя”

Місцезнаходження:
Україна, Полтавська область, с. Котельва, вул. Франка, 68.
тел. 066 183 9499
Пропозиції:
 • здача в оренду кімнат, будинку
 • зелений туризм на селі🏕
 • екскурсійні маршрути – велосипедні, на байдарках, пішохідні,автомобільні, мотоциклетні, кінною повозкою, з професійним екскрсоводом
 • тури вихідного дняЦіна житла за добу:
 • одномісна кімната – 150 грн.
 • двохмісна кімната – 300 грн.
 • трьохмісна кімната – 450 грн.
 • всю садибу – ціна договірна в залежності від сезону.
 • ‼‼для велосипедистів, байдарочників, пішохідних туристів, археологів – акційні ціни житла за добу‼Відстань від садиби:
  – до хвойного лісу – 2,8 км
  – до річки Ворскла – 5 км
  – до найближчих магазинів – 400 метрів.
  – до аптеки 1,5 км.
  – до укрпошти 1,8 км.
  – до нової пошти 2,2 км.
  – до автостанції 2 км.
  – до ринку 2 км.
  – до ресторану «Котельва» – 1,7 км.
  – до кафе «Калина» – 2,2 км.
  – до піцерії «Іліос» – 1,9 км.
  – до ремонтної бази автомобілів «Котлтранс» – 1,2 км.ВИДИ ПОСЛУГ:
  організація харчування (в тому числі фіточаї та настойки);
  сімейний відпочинок на селі
  корпоратив в сільській садибі та на природі
  прокат велосипедів
  політ на мотокрилі
  сплав по річці Ворскла на байдарках та інших плав засобах

  ОПИС ЕКСКУРСІЙНИХ МАРШРУТІВ

  Різноманітні екскурсійні маршрути по вікових категоріях, уподобаннях, різної довжини в км та протяжності в часі.

  Більське городище – древнє місто-поліс «Гелон» (західне укріплення (15 км), східне укріплення(9 км), с. Більськ (11км) між ними, по валах городища до с. Куземин (16 км) та с. Глинськ ( 15 км), курганний могильник-некрополь Скоробір ( 20 км), археологічні розкопки (від 9 до 18 км) – з можливістю особисто взяти участь в розкопках

  Виставка археологічних знахідок (артефактів) на Більському городищі – смт. Котельва ( 2 км в центрі селища) діє з квітня по жовтень місяць. Організатор Історико-культурний заповідник «Більськ»

  Захоплююча подорож до піщаних валунів правого берега Ворскли біля сіл Скелька та Українка ( 16 км) недалеко від селища Куземин.

  Ковпаківський дендропарк – історико-екологічна стежка.(4-12 км).Музей двічі героя Радянського Союзу – Сидора Артемовича Ковпака

  Приворсклянське чудо-село Млинки (7 км) з різноманітною природою навкруги – перлина туристичної Котелевщини та друга батьківщина народного художника Волика Павла Івановича.

  Колоритні “Міні Карпати” с. Глинськ ( 13 км) (Верхній Глинськ та Нижній Глинськ) з Глинським городищем на правому березі Ворскли.

  Опішня (22 км) (старим шляхом) – столиця українського гончарства з відвіданням музеїв гончарства та садиб «Старий хутір», та «Лялина світлиця».

  Рідкісні сон трава, горицвіт (адоніс весняний) та байбаки (сурки) на валах Більського городища (15 км).

  Збір лікарських трав та полуниці на луках біля р. Ворскла та валах Більського городища (від 3 до 15 км) в тому числі на Купала – в день літнього сонцестояння 20-21 червня.

  Чарівна природа Поворскля в денний час – стариці, міні болота, струмки, ставочки, луки, заплави, саги, хвойні та листяні ліси, окраїн села Млинки, Глинськ, гористий правий берег р. Ворскла та краєвиди з нього (7-13 км).

  Магічна природа Поворскля в казкову теплу літню ніч – в загадковому тумані біля Ворскли, її стариць,, струмків, озер, на духмяних луках, заплавах, сагах, окраїнах села Млинки, споглядання сходу місяця коли він повний з гористого правого берегу р. Ворскла та краєвиди з нього.(7-13 км).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *