Туристичні об’єкти. Зіньківський район.

Туристичний центр Зінківського району це, беззаперечно, Опішня. Або, як виправляють мовні естети – Опішне. Якщо ви є поціновувачем кераміки, гончарства і декоративно-прикладного мистецтва, то вам сюди!

Мапа туристичних об’єктів та цікавинок району тут.

Національний музей-заповідник українського гончарства.

Знаходиться в Опішні. Наразі це не просто музей. Це цілий мистецький осередок. Крім експозиції, яка є чи не найкращою в Україні, музей пропонує доволі широку фестивальну карту, безліч виставок, перформенсів майстер-класів і тому подіне. Завітайте до Опіші на Гончарський здвиг, і ви відчуєте усю магію народних традицій та ремесел. Більше про музей тут.

 Колегіум мистецтв.

Знаходиться в Опішні. Навряд чи туристу буде цікаво ознайомитися зі структурою колегіуму, його навчальними програмами і таке інше. А от заглянути до музею колегіуму – воно того варте! Навіть інколи не віриться, що роботи, які там виставлені, зроблені учнями, по великому рахунку – дітьми!. Більше про колегіум тут.

Садиба “Старий хутір”.

Власник садиби, Олександр Кудинець, перетворив звичайний, здавалося б, об’єкт проживання, на туристичний. На території садиби відтворено побут українського села рубежу 19-20 століть. Гостям пропонується проживання в історичних хатах з історичним же інтер’єром, традиційна кухня, майстер-класи з гончарства, української кухні, виготовленні ляльок-мотанок тощо. Більше про садибу тут.

Люди, які є епіцентром розвитку зеленого туризму Зіньківщини – Олександр Кудинець, Олена Щербань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *